wedstrijdschema

Zondag 22 april 2018

Almere ’90 H1 Zuidvogels H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1426 14:00
Hilversum Hurricanes H1 HCAW H4 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1385 14:00
Quick Amersfoort H2 Giants H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1390 14:00
Robur ’58 H1 Bedrocks H1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1399 14:30
Caribe H1 Red Caps H1 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1354 15:30

Zondag 29 april 2018

Almere ’90 H1 Giants H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1425 14:00

Zondag 06 mei 2018

Giants H1 Caribe H1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1345 12:30
Hilversum Hurricanes H1 Almere ’90 H1 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1381 14:00
Bedrocks H1 Quick Amersfoort H2 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1363 14:30
Red Caps H1 HCAW H4 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1417 14:30
Zuidvogels H1 Robur ’58 H1 Sportpark Meentweide, Huizen 1408 15:00

Zondag 13 mei 2018

Giants H1 Red Caps H1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1346 12:30
Almere ’90 H1 HCAW H4 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1427 14:00
Zuidvogels H1 Quick Amersfoort H2 Sportpark Meentweide, Huizen 1413 14:00
Robur ’58 H1 Hilversum Hurricanes H1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1400 14:30
Caribe H1 Bedrocks H1 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1355 15:30

Zaterdag 26 mei 2018

HCAW H4 Robur ’58 H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1373 14:30

Zondag 27 mei 2018

Hilversum Hurricanes H1 Quick Amersfoort H2 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1382 14:00
Zuidvogels H1 Caribe H1 Sportpark Meentweide, Huizen 1409 14:00
Bedrocks H1 Giants H1 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1364 14:30
Red Caps H1 Almere ’90 H1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1418 14:30

Zondag 03 juni 2018

Giants H1 Zuidvogels H1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1347 12:30
Quick Amersfoort H2 HCAW H4 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1392 14:00
Bedrocks H1 Red Caps H1 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1365 14:30
Robur ’58 H1 Almere ’90 H1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1401 14:30
Caribe H1 Hilversum Hurricanes H1 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1356 15:30

Zaterdag 09 juni 2018

HCAW H4 Caribe H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1374 14:30

Zondag 10 juni 2018

Robur ’58 H1 Red Caps H1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1402 13:30
Almere ’90 H1 Quick Amersfoort H2 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1428 14:00
Hilversum Hurricanes H1 Giants H1 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1383 14:00
Zuidvogels H1 Bedrocks H1 Sportpark Meentweide, Huizen 1410 15:00

Zondag 17 juni 2018

Giants H1 HCAW H4 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1348 12:30
Quick Amersfoort H2 Robur ’58 H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1393 14:00
Bedrocks H1 Hilversum Hurricanes H1 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1366 14:30
Red Caps H1 Zuidvogels H1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1419 14:30
Caribe H1 Almere ’90 H1 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1357 15:30

Zondag 01 juli 2018

Robur ’58 H1 Caribe H1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1398 13:00
Bedrocks H1 HCAW H4 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1367 14:30
Red Caps H1 Quick Amersfoort H2 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1420 14:30
Giants H1 Almere ’90 H1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1349 15:00
Zuidvogels H1 Hilversum Hurricanes H1 Sportpark Meentweide, Huizen 1411 15:00

Vrijdag 06 juli 2018

HCAW H4 Zuidvogels H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1375 19:30

Zondag 08 juli 2018

Robur ’58 H1 Giants H1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1403 13:00
Hilversum Hurricanes H1 Red Caps H1 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1384 14:00
Quick Amersfoort H2 Caribe H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1394 14:00
Bedrocks H1 Almere ’90 H1 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1362 14:30

Vrijdag 13 juli 2018

HCAW H4 Hilversum Hurricanes H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1372 19:30

Zondag 15 juli 2018

Giants H1 Quick Amersfoort H2 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1350 12:30
Bedrocks H1 Robur ’58 H1 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1368 14:30
Red Caps H1 Caribe H1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1421 14:30
Zuidvogels H1 Almere ’90 H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1412 15:00

Vrijdag 24 augustus 2018

HCAW H4 Red Caps H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1376 19:30

Zondag 26 augustus 2018

Robur ’58 H1 Zuidvogels H1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1404 13:00
Almere ’90 H1 Hilversum Hurricanes H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1430 14:00
Quick Amersfoort H2 Bedrocks H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1395 14:00
Caribe H1 Giants H1 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1359 15:30

Vrijdag 31 augustus 2018

HCAW H4 Almere ’90 H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1377 19:30

Zondag 02 september 2018

Hilversum Hurricanes H1 Robur ’58 H1 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1386 14:00
Quick Amersfoort H2 Zuidvogels H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1391 14:00
Bedrocks H1 Caribe H1 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1369 14:30
Red Caps H1 Giants H1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1422 14:30

Zondag 09 september 2018

Giants H1 Bedrocks H1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1351 12:30
Almere ’90 H1 Red Caps H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1431 14:00
Quick Amersfoort H2 Hilversum Hurricanes H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1396 14:00
Robur ’58 H1 HCAW H4 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1405 14:30
Caribe H1 Zuidvogels H1 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1360 15:30

Zaterdag 15 september 2018

HCAW H4 Quick Amersfoort H2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1378 14:30

Zondag 16 september 2018

Almere ’90 H1 Robur ’58 H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1432 14:00
Hilversum Hurricanes H1 Caribe H1 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1387 14:00
Red Caps H1 Bedrocks H1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1423 14:30
Zuidvogels H1 Giants H1 Sportpark Meentweide, Huizen 1414 15:00

Zondag 30 september 2018

Giants H1 Hilversum Hurricanes H1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1352 12:30
Quick Amersfoort H2 Almere ’90 H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1397 14:00
Bedrocks H1 Zuidvogels H1 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1370 14:30
Red Caps H1 Robur ’58 H1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1424 14:30
Caribe H1 HCAW H4 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1361 15:30

Zaterdag 06 oktober 2018

HCAW H4 Giants H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1379 14:30

Zondag 07 oktober 2018

Almere ’90 H1 Caribe H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1433 14:00
Hilversum Hurricanes H1 Bedrocks H1 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1388 14:00
Robur ’58 H1 Quick Amersfoort H2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1406 14:30
Zuidvogels H1 Red Caps H1 Sportpark Meentweide, Huizen 1415 15:00

Zaterdag 21 april 2018

Arnhem Rhinos JH1 Hoofddorp Pioniers JH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 22010 14:00
HCAW JH1 Twins JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 18478 14:30
Cardinals JH1 Giants JH1 Sportpark De Rusheuvel, Oss 17832 15:00

Zondag 22 april 2018

Almere ’90 JH1 ROEF! JH1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 22997 10:00

Zaterdag 28 april 2018

Almere ’90 JH1 Giants JH1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 23262 12:00

Zaterdag 05 mei 2018

Twins JH1 Arnhem Rhinos JH1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout Nb 18229 10:00
ROEF! JH1 Tex Town Tigers JH1 Stokeind, Moergestel 18325 14:00
Giants JH1 HCAW JH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 19435 15:00

Zondag 06 mei 2018

Hoofddorp Pioniers JH1 Almere ’90 JH1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 18525 10:00

Donderdag 10 mei 2018

Hoofddorp Pioniers JH1 Cardinals JH1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 17296 12:00

Zaterdag 12 mei 2018

Twins JH1 Almere ’90 JH1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout Nb 18084 10:00
Arnhem Rhinos JH1 Tex Town Tigers JH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 19418 14:00
ROEF! JH1 HCAW JH1 Stokeind, Moergestel 20989 14:30

Zaterdag 26 mei 2018

HCAW JH1 Hoofddorp Pioniers JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 21274 09:30
Arnhem Rhinos JH1 Cardinals JH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 21861 14:00
ROEF! JH1 Giants JH1 Stokeind, Moergestel 22449 14:00
Tex Town Tigers JH1 Almere ’90 JH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 18784 14:30

Zaterdag 02 juni 2018

Almere ’90 JH1 Cardinals JH1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 19642 12:00
Arnhem Rhinos JH1 HCAW JH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 19400 14:00
Tex Town Tigers JH1 Twins JH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 19310 14:30

Zondag 03 juni 2018

Hoofddorp Pioniers JH1 Giants JH1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 22830 11:00

Zaterdag 09 juni 2018

HCAW JH1 Almere ’90 JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 21793 09:30
Twins JH1 ROEF! JH1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout Nb 21579 10:00
Giants JH1 Arnhem Rhinos JH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 18679 15:00
Cardinals JH1 Tex Town Tigers JH1 Sportpark De Rusheuvel, Oss 19453 16:00

Zaterdag 16 juni 2018

Cardinals JH1 ROEF! JH1 Sportpark De Rusheuvel, Oss 18143 10:00
Tex Town Tigers JH1 Hoofddorp Pioniers JH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 19803 14:30
Giants JH1 Twins JH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 17188 15:00

Zondag 17 juni 2018

Almere ’90 JH1 Arnhem Rhinos JH1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 22753 11:00

Zaterdag 21 april 2018

Giants JH2 Amsterdam Pirates JH3 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 18634 11:00

Zondag 22 april 2018

HCAW JH3 Robur ’58 JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22982 09:30
Red Caps JH1 Almere ’90 JH2 Burg.Buiningssportpark, Leusden 21548 14:00
UVV JH1 HCAW JH2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 18742 15:00

Zaterdag 28 april 2018

Almere ’90 JH2 UVV JH1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 19515 10:00
Giants JH2 Red Caps JH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 22347 11:00
Domstad Dodgers JH1 HCAW JH3 Sportpark Welgelegen, Utrecht 21413 12:00
Robur ’58 JH1 Amsterdam Pirates JH3 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 20333 14:00

Zaterdag 05 mei 2018

Amsterdam Pirates JH3 HCAW JH3 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 17644 09:30

Zondag 06 mei 2018

HCAW JH2 Domstad Dodgers JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22483 09:30
Red Caps JH1 Robur ’58 JH1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 20112 10:00

Zaterdag 12 mei 2018

Almere ’90 JH2 HCAW JH2 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 21892 10:00
Domstad Dodgers JH1 Amsterdam Pirates JH3 Sportpark Welgelegen, Utrecht 19518 12:00
Robur ’58 JH1 UVV JH1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 19040 14:00

Zondag 13 mei 2018

HCAW JH3 Red Caps JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 17968 09:30

Zaterdag 19 mei 2018

UVV JH1 Giants JH2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 22170 11:00
Domstad Dodgers JH1 Robur ’58 JH1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 29097 14:00

Zaterdag 26 mei 2018

Almere ’90 JH2 Domstad Dodgers JH1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 20326 10:00
Giants JH2 HCAW JH2 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 20201 11:00
UVV JH1 HCAW JH3 Sportpark De Paperclip, Vleuten 23137 18:00

Zondag 27 mei 2018

Red Caps JH1 Amsterdam Pirates JH3 Burg.Buiningssportpark, Leusden 17543 10:00

Zaterdag 02 juni 2018

Giants JH2 Almere ’90 JH2 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 22613 10:30
Robur ’58 JH1 HCAW JH2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 20336 14:00
Amsterdam Pirates JH3 UVV JH1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 18716 15:30

Zondag 03 juni 2018

Red Caps JH1 Domstad Dodgers JH1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 21759 10:00

Zaterdag 09 juni 2018

Domstad Dodgers JH1 Giants JH2 Sportpark Welgelegen, Utrecht 18424 12:00
Robur ’58 JH1 Almere ’90 JH2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 18442 14:00
UVV JH1 Red Caps JH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 19672 18:00

Zondag 10 juni 2018

HCAW JH2 HCAW JH3 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 19030 09:30

Zaterdag 16 juni 2018

Giants JH2 Robur ’58 JH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 23216 11:00
Domstad Dodgers JH1 UVV JH1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 20741 12:00

Zondag 17 juni 2018

HCAW JH3 Almere ’90 JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 18151 09:30
HCAW JH2 Amsterdam Pirates JH3 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22864 14:30

Woensdag 20 juni 2018

Red Caps JH1 UVV JH1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 17827 19:30

Zaterdag 23 juni 2018

Amsterdam Pirates JH3 Almere ’90 JH2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 18550 10:00
Robur ’58 JH1 Domstad Dodgers JH1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 17486 14:00

Zondag 24 juni 2018

Red Caps JH1 HCAW JH2 Burg.Buiningssportpark, Leusden 21665 10:00
HCAW JH3 Giants JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 21219 14:30

Zaterdag 30 juni 2018

Almere ’90 JH2 Red Caps JH1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 18788 10:00
Robur ’58 JH1 HCAW JH3 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 22394 14:00

Zondag 01 juli 2018

HCAW JH2 UVV JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 17939 10:00
Amsterdam Pirates JH3 Giants JH2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 19904 11:30

Zaterdag 07 juli 2018

Amsterdam Pirates JH3 Robur ’58 JH1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 20295 10:00
Red Caps JH1 Giants JH2 Burg.Buiningssportpark, Leusden 18148 15:30
UVV JH1 Almere ’90 JH2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 19494 18:00

Zondag 08 juli 2018

HCAW JH3 Domstad Dodgers JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 20889 09:30

Zaterdag 14 juli 2018

Giants JH2 UVV JH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 19407 11:00
Domstad Dodgers JH1 HCAW JH2 Sportpark Welgelegen, Utrecht 22676 12:00
Robur ’58 JH1 Red Caps JH1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 20560 14:00

Zondag 15 juli 2018

HCAW JH3 Amsterdam Pirates JH3 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22960 09:30

Zaterdag 25 augustus 2018

Amsterdam Pirates JH3 Domstad Dodgers JH1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 20429 10:00

Zondag 26 augustus 2018

HCAW JH2 Almere ’90 JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 18409 10:00
UVV JH1 Robur ’58 JH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 22120 11:00
Red Caps JH1 HCAW JH3 Burg.Buiningssportpark, Leusden 17800 14:00

Zaterdag 01 september 2018

Amsterdam Pirates JH3 Red Caps JH1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 22814 10:00
Domstad Dodgers JH1 Almere ’90 JH2 Sportpark Welgelegen, Utrecht 18743 12:00

Zondag 02 september 2018

HCAW JH3 UVV JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 18650 09:30
HCAW JH2 Giants JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 19369 14:30

Zaterdag 15 september 2018

Almere ’90 JH2 Giants JH2 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 22244 11:00
Domstad Dodgers JH1 Red Caps JH1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 19272 12:00

Zondag 16 september 2018

HCAW JH2 Robur ’58 JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 20768 10:00
UVV JH1 Amsterdam Pirates JH3 Sportpark De Paperclip, Vleuten 21608 11:00

Zaterdag 22 september 2018

Almere ’90 JH2 Robur ’58 JH1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 22162 10:00
Giants JH2 Domstad Dodgers JH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 18108 11:00

Zondag 23 september 2018

HCAW JH3 HCAW JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 21247 09:30
Red Caps JH1 UVV JH1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 18015 14:00

Zaterdag 29 september 2018

Amsterdam Pirates JH3 HCAW JH2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 22253 10:00
Robur ’58 JH1 Giants JH2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 23264 14:00
UVV JH1 Domstad Dodgers JH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 18669 18:00

Zondag 30 september 2018

HCAW JH3 Almere ’90 JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22574 09:30

Zaterdag 06 oktober 2018

Almere ’90 JH2 Amsterdam Pirates JH3 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 17339 10:00
Giants JH2 HCAW JH3 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 17321 11:00
Domstad Dodgers JH1 Robur ’58 JH1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 19778 12:00

Zondag 07 oktober 2018

HCAW JH2 Red Caps JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 21099 10:00

Zaterdag 21 april 2018

Animals AH1 Giants AH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 22491 10:00
Houten Dragons AH1 HCAW AH3 MFA de Meerpaal, Houten 17845 14:00
Robur ’58-WSB AH1 Tex Town Tigers AH2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 22734 14:00

Zaterdag 28 april 2018

Animals AH1 Robur ’58-WSB AH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 18512 10:00
HCAW AH3 Giants AH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 18180 14:00

Zaterdag 05 mei 2018

HCAW AH3 Animals AH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 20789 14:00

Zondag 06 mei 2018

Giants AH1 UVV AH3 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 22827 11:00

Zaterdag 12 mei 2018

Robur ’58-WSB AH1 Houten Dragons AH1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 18051 14:00

Zondag 13 mei 2018

Giants AH1 Animals AH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 17189 11:00
UVV AH3 HCAW AH3 Sportpark De Paperclip, Vleuten 18569 12:30

Dinsdag 15 mei 2018

Tex Town Tigers AH2 Giants AH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 20276 18:00

Zaterdag 19 mei 2018

UVV AH3 Houten Dragons AH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 20009 12:30

Zaterdag 26 mei 2018

Animals AH1 UVV AH3 Sportpark Nieuwland, Dieren 19247 10:00
HCAW AH3 Tex Town Tigers AH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22243 14:00

Zondag 27 mei 2018

Giants AH1 Robur ’58-WSB AH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 19837 11:00

Zaterdag 02 juni 2018

Animals AH1 Houten Dragons AH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 18623 10:00
HCAW AH3 Robur ’58-WSB AH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22813 14:00

Zondag 03 juni 2018

UVV AH3 Tex Town Tigers AH2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 22475 12:30

Zaterdag 09 juni 2018

Tex Town Tigers AH2 Animals AH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 21873 10:00
Houten Dragons AH1 Giants AH1 MFA de Meerpaal, Houten 22123 14:00
Robur ’58-WSB AH1 UVV AH3 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 17252 14:00

Zaterdag 16 juni 2018

Tex Town Tigers AH2 Robur ’58-WSB AH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 22459 13:00
HCAW AH3 Houten Dragons AH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 21708 14:00

Zaterdag 23 juni 2018

Houten Dragons AH1 UVV AH3 MFA de Meerpaal, Houten 18152 14:00
Robur ’58-WSB AH1 Animals AH1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 21906 14:00

Zondag 24 juni 2018

Giants AH1 HCAW AH3 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 21142 11:00

Zaterdag 30 juni 2018

Animals AH1 HCAW AH3 Sportpark Nieuwland, Dieren 21946 10:00
Tex Town Tigers AH2 Houten Dragons AH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 21496 14:00
Houten Dragons AH1 Tex Town Tigers AH2 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 20032 16:00

Zondag 01 juli 2018

UVV AH3 Giants AH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 19715 12:30

Zaterdag 07 juli 2018

HCAW AH3 UVV AH3 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22382 10:00
Houten Dragons AH1 Robur ’58-WSB AH1 MFA de Meerpaal, Houten 20705 15:00

Zondag 08 juli 2018

Giants AH1 Tex Town Tigers AH2 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 19278 11:00

Zaterdag 14 juli 2018

Tex Town Tigers AH2 HCAW AH3 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 21623 10:00
Robur ’58-WSB AH1 Giants AH1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 23249 11:00

Zondag 15 juli 2018

UVV AH3 Animals AH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 17202 12:30

Zaterdag 25 augustus 2018

Tex Town Tigers AH2 UVV AH3 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 21693 11:00
Houten Dragons AH1 Animals AH1 MFA de Meerpaal, Houten 20374 14:00
Robur ’58-WSB AH1 HCAW AH3 Sportpark De Maten, Apeldoorn 20074 14:00

Zaterdag 01 september 2018

Tex Town Tigers AH2 Animals AH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 20746 11:00

Zondag 02 september 2018

Giants AH1 Houten Dragons AH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 22498 11:00
UVV AH3 Robur ’58-WSB AH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 18538 12:30

Zaterdag 15 september 2018

Animals AH1 Giants AH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 21269 10:00
Robur ’58-WSB AH1 Tex Town Tigers AH2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 18653 10:30
Houten Dragons AH1 HCAW AH3 MFA de Meerpaal, Houten 19660 14:00

Zaterdag 22 september 2018

Animals AH1 Robur ’58-WSB AH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 17781 10:00
HCAW AH3 Giants AH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 18934 14:00

Zondag 23 september 2018

UVV AH3 Houten Dragons AH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 18435 12:30

Zaterdag 29 september 2018

HCAW AH3 Animals AH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 17558 14:00
Houten Dragons AH1 Tex Town Tigers AH2 MFA de Meerpaal, Houten 18715 14:00

Zondag 30 september 2018

Giants AH1 UVV AH3 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 21977 11:00

Zaterdag 06 oktober 2018

Tex Town Tigers AH2 Giants AH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 20541 10:00
Robur ’58-WSB AH1 Houten Dragons AH1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 21258 14:00

Zondag 07 oktober 2018

UVV AH3 HCAW AH3 Sportpark De Paperclip, Vleuten 20151 12:30

Zaterdag 13 oktober 2018

Animals AH1 UVV AH3 Sportpark Nieuwland, Dieren 18882 10:00
HCAW AH3 Tex Town Tigers AH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 20056 14:00

Zondag 14 oktober 2018

Giants AH1 Robur ’58-WSB AH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 17767 11:00

Zaterdag 21 april 2018

Giants PH1 Blue Hawks PH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 20268 11:00
Robur ’58-WSB PH1 Tex Town Tigers PH2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 19091 11:00

Zaterdag 05 mei 2018

Robur ’58-WSB PH1 Blue Hawks PH1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 19354 12:00
Tex Town Tigers PH2 Giants PH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 20550 12:00

Zaterdag 12 mei 2018

Giants PH1 Robur ’58-WSB PH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 17407 13:00

Zaterdag 26 mei 2018

Blue Hawks PH1 Giants PH1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 18865 10:00
Tex Town Tigers PH2 Robur ’58-WSB PH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 21359 10:00

Zaterdag 02 juni 2018

Blue Hawks PH1 Robur ’58-WSB PH1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 21733 10:00
Giants PH1 Tex Town Tigers PH2 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 22327 11:00

Zaterdag 09 juni 2018

Robur ’58-WSB PH1 Giants PH1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 19902 12:00
Tex Town Tigers PH2 Blue Hawks PH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 22931 12:00

Zaterdag 16 juni 2018

Giants PH1 Blue Hawks PH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 19650 11:00
Robur ’58-WSB PH1 Tex Town Tigers PH2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 20764 12:00

Zaterdag 23 juni 2018

Blue Hawks PH1 Tex Town Tigers PH2 Sportpark Peterskamp, Zwolle 17658 11:00

Zaterdag 30 juni 2018

Robur ’58-WSB PH1 Blue Hawks PH1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 23225 12:00
Tex Town Tigers PH2 Giants PH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 17998 12:00

Zaterdag 07 juli 2018

Blue Hawks PH1 Tex Town Tigers PH2 Sportpark Peterskamp, Zwolle 23283 10:00
Giants PH1 Robur ’58-WSB PH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 18235 11:00

Zaterdag 14 juli 2018

Blue Hawks PH1 Giants PH1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 19783 10:00
Tex Town Tigers PH2 Robur ’58-WSB PH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 19098 13:30

Zaterdag 28 april 2018

Tex Town Tigers BR1 CUBS BM1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 16072 10:00
Giants BM1 Robur’58-WSB BR1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 16582 11:00

Zaterdag 12 mei 2018

Giants BM1 Tex Town Tigers BR1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 16600 10:00
CUBS BM1 Robur’58-WSB BR1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 16584 11:00

Zaterdag 26 mei 2018

Robur’58-WSB BR1 Tex Town Tigers BR1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 16599 10:00
CUBS BM1 Giants BM1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 16544 11:10

Zaterdag 09 juni 2018

CUBS BM1 Tex Town Tigers BR1 Sportpark Kruserbrink, Hardenberg 16598 10:00
Robur’58-WSB BR1 Giants BM1 Sportpark Kruserbrink, Hardenberg 16541 11:00

Zaterdag 23 juni 2018

Tex Town Tigers BM1 Robur’58-WSB BR1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 16583 10:00
Giants BM1 CUBS BM1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 16069 11:00

Zaterdag 07 juli 2018

Giants BM1 Tex Town Tigers BM1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 16332 10:00
Robur’58-WSB BR1 CUBS BM1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 16070 11:00

Zaterdag 21 juli 2018

Robur’58-WSB BR1 Tex Town Tigers BM1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 16331 10:00
CUBS BM1 Giants BM1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 16540 11:00

Zondag 22 april 2018

Arnhem Rhinos DS1 Eagles DS1 Valkenhuizen, Arnhem 23593 11:00
Radboud Rangers DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 27451 13:30
Giants / High Tech Hitters DS1 Radboud Rangers DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 26189 15:30

Donderdag 03 mei 2018

WSB DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 27471 18:30

Zondag 06 mei 2018

Blue Hawks DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 25350 11:30
Radboud Rangers DS1 Eagles DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 24987 12:30

Woensdag 09 mei 2018

Radboud Rangers DS1 WSB DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 27399 19:00

Zondag 13 mei 2018

Arnhem Rhinos DS1 Blue Hawks DS1 Valkenhuizen, Arnhem 25157 11:00
Giants / High Tech Hitters DS1 Eagles DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 26551 14:00

Vrijdag 18 mei 2018

WSB DS1 Eagles DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 25610 19:00

Vrijdag 25 mei 2018

Eagles DS1 WSB DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 25018 19:00

Zondag 27 mei 2018

Radboud Rangers DS1 Blue Hawks DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 23727 13:30
Giants / High Tech Hitters DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 25481 14:00

Vrijdag 01 juni 2018

WSB DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 26791 19:00

Zondag 03 juni 2018

Arnhem Rhinos DS1 Radboud Rangers DS1 Valkenhuizen, Arnhem 25121 11:00
Blue Hawks DS1 Eagles DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 26445 11:30

Woensdag 06 juni 2018

WSB DS1 Blue Hawks DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 25832 19:00

Zondag 10 juni 2018

Eagles DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 23857 12:30

Zondag 17 juni 2018

Arnhem Rhinos DS1 WSB DS1 Valkenhuizen, Arnhem 24216 11:00
Eagles DS1 Radboud Rangers DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 24383 13:30
Giants / High Tech Hitters DS1 Blue Hawks DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 25052 14:00

Vrijdag 29 juni 2018

WSB DS1 Radboud Rangers DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 26623 19:00

Zondag 01 juli 2018

Blue Hawks DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 27852 11:30
Eagles DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 26577 12:30

Vrijdag 06 juli 2018

WSB DS1 Eagles DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 23826 19:00

Zondag 08 juli 2018

Arnhem Rhinos DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Valkenhuizen, Arnhem 25616 11:00
Blue Hawks DS1 Radboud Rangers DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 27214 11:30

Zondag 15 juli 2018

Eagles DS1 Blue Hawks DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 26760 12:30
Radboud Rangers DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 27532 13:30
Giants / High Tech Hitters DS1 WSB DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 24685 14:00

Zondag 26 augustus 2018

Arnhem Rhinos DS1 Eagles DS1 Valkenhuizen, Arnhem 26864 11:00
Radboud Rangers DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 25533 13:30

Woensdag 29 augustus 2018

WSB DS1 Blue Hawks DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 23755 19:00

Vrijdag 31 augustus 2018

WSB DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 23610 19:00

Zondag 02 september 2018

Blue Hawks DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 25541 11:30
Eagles DS1 Radboud Rangers DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 26010 12:30

Woensdag 05 september 2018

Radboud Rangers DS1 WSB DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 27612 19:00

Zondag 09 september 2018

Arnhem Rhinos DS1 Blue Hawks DS1 Valkenhuizen, Arnhem 26390 11:00
Giants / High Tech Hitters DS1 Eagles DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 25576 14:00

Vrijdag 14 september 2018

Eagles DS1 WSB DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 25751 19:00

Zondag 16 september 2018

Radboud Rangers DS1 Blue Hawks DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 23716 13:30
Giants / High Tech Hitters DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 25239 14:00

Vrijdag 28 september 2018

WSB DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 26391 18:30

Zondag 30 september 2018

Arnhem Rhinos DS1 Radboud Rangers DS1 Valkenhuizen, Arnhem 27376 11:00
Blue Hawks DS1 Eagles DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 24004 11:30

Woensdag 03 oktober 2018

Blue Hawks DS1 WSB DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 24636 20:00

Zondag 07 oktober 2018

Eagles DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 24127 12:30
Giants / High Tech Hitters DS1 Radboud Rangers DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 25295 14:00

Sluit Menu

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten