wedstrijdschema

Vrijdag 24 augustus 2018

HCAW H4 Red Caps H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1376 19:30

Zondag 26 augustus 2018

Robur ’58 H1 Zuidvogels H1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1404 13:00
Almere ’90 H1 Hilversum Hurricanes H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1430 14:00
Quick Amersfoort H2 Bedrocks H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1395 14:00
Caribe H1 Giants H1 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1359 15:30

Vrijdag 31 augustus 2018

HCAW H4 Almere ’90 H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1377 19:30

Zondag 02 september 2018

Hilversum Hurricanes H1 Robur ’58 H1 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1386 14:00
Bedrocks H1 Caribe H1 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1369 14:30
Red Caps H1 Giants H1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1422 14:30

Zondag 09 september 2018

Giants H1 Bedrocks H1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1351 12:30
Robur ’58 H1 HCAW H4 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1405 13:00
Almere ’90 H1 Red Caps H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1431 14:00
Quick Amersfoort H2 Hilversum Hurricanes H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1396 14:00
Caribe H1 Zuidvogels H1 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1360 15:30

Zaterdag 15 september 2018

HCAW H4 Quick Amersfoort H2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1378 14:30

Zondag 16 september 2018

Almere ’90 H1 Robur ’58 H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1432 14:00
Hilversum Hurricanes H1 Caribe H1 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1387 14:00
Red Caps H1 Bedrocks H1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1423 14:30
Zuidvogels H1 Giants H1 Sportpark Meentweide, Huizen 1414 15:00

Zondag 23 september 2018

Quick Amersfoort H2 Zuidvogels H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1391 14:00

Zondag 30 september 2018

Giants H1 Hilversum Hurricanes H1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 1352 12:30
Quick Amersfoort H2 Almere ’90 H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 1397 14:00
Bedrocks H1 Zuidvogels H1 Sportpark de Meerdijk, Emmen 1370 14:30
Red Caps H1 Robur ’58 H1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 1424 14:30
Caribe H1 HCAW H4 Sportpark Corpus den Hoorn, Groningen 1361 15:30

Zaterdag 06 oktober 2018

HCAW H4 Giants H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1379 14:30

Zondag 07 oktober 2018

Robur ’58 H1 Quick Amersfoort H2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 1406 13:00
Almere ’90 H1 Caribe H1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 1433 14:00
Hilversum Hurricanes H1 Bedrocks H1 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 1388 14:00
Zuidvogels H1 Red Caps H1 Sportpark Meentweide, Huizen 1415 15:00

Geen wedstrijden gevonden…

Zaterdag 25 augustus 2018

Amsterdam Pirates JH3 Domstad Dodgers JH1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 20429 10:00

Zondag 26 augustus 2018

HCAW JH2 Almere ’90 JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 18409 10:00
UVV JH1 Robur ’58 JH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 22120 11:00
Red Caps JH1 HCAW JH3 Burg.Buiningssportpark, Leusden 17800 14:00

Zaterdag 01 september 2018

Amsterdam Pirates JH3 Red Caps JH1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 22814 10:00
Domstad Dodgers JH1 Almere ’90 JH2 Sportpark Welgelegen, Utrecht 18743 12:00

Zondag 02 september 2018

HCAW JH3 UVV JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 18650 09:30
HCAW JH2 Giants JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 19369 14:30

Zaterdag 08 september 2018

UVV JH1 Almere ’90 JH2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 19494 10:00
Amsterdam Pirates JH3 Giants JH2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 19904 13:00

Woensdag 12 september 2018

HCAW JH2 Domstad Dodgers JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22483 19:30

Zaterdag 15 september 2018

HCAW JH3 Amsterdam Pirates JH3 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22960 09:30
Almere ’90 JH2 Giants JH2 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 22244 11:00
Domstad Dodgers JH1 Red Caps JH1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 19272 12:00

Zondag 16 september 2018

HCAW JH2 Robur ’58 JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 20768 10:00
UVV JH1 Amsterdam Pirates JH3 Sportpark De Paperclip, Vleuten 21608 11:00

Zaterdag 22 september 2018

Almere ’90 JH2 Robur ’58 JH1 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 22162 10:00
Giants JH2 Domstad Dodgers JH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 18108 11:00

Zondag 23 september 2018

HCAW JH3 HCAW JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 21247 09:30
Red Caps JH1 UVV JH1 Burg.Buiningssportpark, Leusden 18015 14:00

Zaterdag 29 september 2018

Amsterdam Pirates JH3 HCAW JH2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 22253 10:00
Robur ’58 JH1 Giants JH2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 23264 14:00
UVV JH1 Domstad Dodgers JH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 18669 18:00

Zondag 30 september 2018

HCAW JH3 Almere ’90 JH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22574 09:30

Zaterdag 06 oktober 2018

Almere ’90 JH2 Amsterdam Pirates JH3 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, Almere 17339 10:00
Giants JH2 HCAW JH3 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 17321 11:00
Domstad Dodgers JH1 Robur ’58 JH1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 19778 12:00

Zondag 07 oktober 2018

HCAW JH2 Red Caps JH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 21099 10:00

Zaterdag 25 augustus 2018

Tex Town Tigers AH2 UVV AH3 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 21693 11:00
Houten Dragons AH1 Animals AH1 MFA de Meerpaal, Houten 20374 14:00
Robur ’58-WSB AH1 HCAW AH3 Sportpark De Maten, Apeldoorn 20074 14:00

Zaterdag 01 september 2018

Tex Town Tigers AH2 Animals AH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 20746 11:00

Zondag 02 september 2018

Giants AH1 Houten Dragons AH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 22498 11:00
UVV AH3 Robur ’58-WSB AH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 18538 12:30

Zaterdag 08 september 2018

Houten Dragons AH1 Giants AH1 MFA de Meerpaal, Houten 22123 15:00

Zaterdag 15 september 2018

Animals AH1 Giants AH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 21269 10:00
Robur ’58-WSB AH1 Tex Town Tigers AH2 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 18653 10:30
Houten Dragons AH1 HCAW AH3 MFA de Meerpaal, Houten 19660 14:00

Zaterdag 22 september 2018

Animals AH1 Robur ’58-WSB AH1 Sportpark Nieuwland, Dieren 17781 10:00
HCAW AH3 Giants AH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 18934 14:00

Zondag 23 september 2018

UVV AH3 Houten Dragons AH1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 18435 12:30

Zaterdag 29 september 2018

HCAW AH3 Animals AH1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 17558 14:00
Houten Dragons AH1 Tex Town Tigers AH2 MFA de Meerpaal, Houten 18715 14:00

Zondag 30 september 2018

Giants AH1 UVV AH3 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 21977 11:00

Zaterdag 06 oktober 2018

Tex Town Tigers AH2 Giants AH1 Sportpark De Kroedkotten, Enschede 20541 10:00
Robur ’58-WSB AH1 Houten Dragons AH1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 21258 14:00

Zondag 07 oktober 2018

UVV AH3 HCAW AH3 Sportpark De Paperclip, Vleuten 20151 12:30

Zaterdag 13 oktober 2018

Animals AH1 UVV AH3 Sportpark Nieuwland, Dieren 18882 10:00
HCAW AH3 Tex Town Tigers AH2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 20056 14:00

Zondag 14 oktober 2018

Giants AH1 Robur ’58-WSB AH1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 17767 11:00

Geen wedstrijden gevonden…

Zaterdag 21 juli 2018

CUBS BM1 Giants BM1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 16540 10:00
Robur’58-WSB BR1 Tex Town Tigers BM1 Sportpark Orderbos, Apeldoorn 16331 10:00

Zondag 26 augustus 2018

Arnhem Rhinos DS1 Eagles DS1 Valkenhuizen, Arnhem 26864 11:00
Radboud Rangers DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 25533 13:30

Woensdag 29 augustus 2018

WSB DS1 Blue Hawks DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 23755 19:00

Vrijdag 31 augustus 2018

WSB DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 23610 19:00

Zondag 02 september 2018

Blue Hawks DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 25541 11:30
Eagles DS1 Radboud Rangers DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 26010 12:30

Woensdag 05 september 2018

Radboud Rangers DS1 WSB DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 27612 19:00

Zondag 09 september 2018

Arnhem Rhinos DS1 Blue Hawks DS1 Valkenhuizen, Arnhem 26390 11:00
Giants / High Tech Hitters DS1 Eagles DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 25576 14:00

Vrijdag 14 september 2018

Eagles DS1 WSB DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 25751 19:00

Zondag 16 september 2018

Radboud Rangers DS1 Blue Hawks DS1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 23716 13:30
Giants / High Tech Hitters DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 25239 14:00

Zondag 23 september 2018

Arnhem Rhinos DS1 WSB DS1 Valkenhuizen, Arnhem 29576 11:00

Vrijdag 28 september 2018

WSB DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 Sportpark De Maten, Apeldoorn 26391 18:30

Zondag 30 september 2018

Arnhem Rhinos DS1 Radboud Rangers DS1 Valkenhuizen, Arnhem 27376 11:00
Blue Hawks DS1 Eagles DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 24004 11:30

Woensdag 03 oktober 2018

Blue Hawks DS1 WSB DS1 Sportpark Peterskamp, Zwolle 24636 20:00

Zondag 07 oktober 2018

Eagles DS1 Arnhem Rhinos DS1 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar 24127 12:30
Giants / High Tech Hitters DS1 Radboud Rangers DS1 Sportpark Slangenbeek, Hengelo Ov 25295 14:00

Sluit Menu

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten