uitslagen en standen

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Zuidvogels H115130202616893
2Almere ’90 H116120402419376
3Caribe H1161105022193125
4Quick Amersfoort H214110322015275
5Red Caps H116907018154103
6Robur ’58 H116907018149121
7HCAW H415609012112132
8Hilversum Hurricanes H1165011010102134
9Giants H116201404122230
10Bedrocks H11600160054310

Uitslagen

Zondag 16 september 2018

Almere ’90 H1 Robur ’58 H1 6 – 3 1432
Hilversum Hurricanes H1 Caribe H1 7 – 8 1387
Zuidvogels H1 Giants H1 17 – 5 1414
Red Caps H1 Bedrocks H1 21 – 9 1423

Zaterdag 15 september 2018

HCAW H4 Quick Amersfoort H2 ONGELDIG 1378

Maandag 10 september 2018

Quick Amersfoort H2 Hilversum Hurricanes H1 12 – 1 1396

Zondag 09 september 2018

Giants H1 Bedrocks H1 38 – 1 1351
Robur ’58 H1 HCAW H4 5 – 3 1405
Almere ’90 H1 Red Caps H1 3 – 11 1431
Caribe H1 Zuidvogels H1 10 – 15 1360

Zondag 02 september 2018

Hilversum Hurricanes H1 Robur ’58 H1 6 – 7 1386
Bedrocks H1 Caribe H1 7 – 23 1369
Red Caps H1 Giants H1 6 – 1 1422

Vrijdag 31 augustus 2018

HCAW H4 Almere ’90 H1 3 – 13 1377

Zondag 26 augustus 2018

Robur ’58 H1 Zuidvogels H1 9 – 14 1404
Quick Amersfoort H2 Bedrocks H1 21 – 3 1395
Almere ’90 H1 Hilversum Hurricanes H1 5 – 7 1430
Caribe H1 Giants H1 11 – 1 1359

Vrijdag 24 augustus 2018

HCAW H4 Red Caps H1 0 – 5 1376

Zondag 15 juli 2018

Giants H1 Quick Amersfoort H2 8 – 26 1350
Bedrocks H1 Robur ’58 H1 2 – 24 1368
Red Caps H1 Caribe H1 15 – 22 1421
Zuidvogels H1 Almere ’90 H1 8 – 7 1412

Vrijdag 13 juli 2018

HCAW H4 Hilversum Hurricanes H1 11 – 1 1372

Zondag 08 juli 2018

Bedrocks H1 Almere ’90 H1 1 – 19 1362
Robur ’58 H1 Giants H1 14 – 9 1403
Hilversum Hurricanes H1 Red Caps H1 10 – 12 1384
Quick Amersfoort H2 Caribe H1 6 – 4 1394

Vrijdag 06 juli 2018

HCAW H4 Zuidvogels H1 5 – 10 1375

Zondag 01 juli 2018

Robur ’58 H1 Caribe H1 5 – 15 1398
Bedrocks H1 HCAW H4 2 – 15 1367
Red Caps H1 Quick Amersfoort H2 11 – 14 1420
Giants H1 Almere ’90 H1 10 – 33 1349
Zuidvogels H1 Hilversum Hurricanes H1 16 – 4 1411

Zondag 17 juni 2018

Giants H1 HCAW H4 10 – 11 1348
Quick Amersfoort H2 Robur ’58 H1 10 – 6 1393
Bedrocks H1 Hilversum Hurricanes H1 1 – 16 1366
Caribe H1 Almere ’90 H1 7 – 11 1357
Red Caps H1 Zuidvogels H1 7 – 8 1419

Zondag 10 juni 2018

Almere ’90 H1 Quick Amersfoort H2 7 – 9 1428
Robur ’58 H1 Red Caps H1 7 – 5 1402
Hilversum Hurricanes H1 Giants H1 12 – 5 1383
Zuidvogels H1 Bedrocks H1 14 – 1 1410

Zaterdag 09 juni 2018

HCAW H4 Caribe H1 8 – 19 1374

Zondag 03 juni 2018

Giants H1 Zuidvogels H1 8 – 19 1347
Robur ’58 H1 Almere ’90 H1 3 – 8 1401
Quick Amersfoort H2 HCAW H4 2 – 3 1392
Bedrocks H1 Red Caps H1 1 – 18 1365
Caribe H1 Hilversum Hurricanes H1 6 – 4 1356

Zondag 27 mei 2018

Hilversum Hurricanes H1 Quick Amersfoort H2 6 – 3 1382
Zuidvogels H1 Caribe H1 18 – 12 1409
Bedrocks H1 Giants H1 11 – 12 1364
Red Caps H1 Almere ’90 H1 0 – 11 1418

Zaterdag 26 mei 2018

HCAW H4 Robur ’58 H1 9 – 10 1373

Zondag 13 mei 2018

Giants H1 Red Caps H1 0 – 8 1346
Robur ’58 H1 Hilversum Hurricanes H1 15 – 14 1400
Almere ’90 H1 HCAW H4 22 – 3 1427
Zuidvogels H1 Quick Amersfoort H2 7 – 3 1413
Caribe H1 Bedrocks H1 17 – 1 1355

Zondag 06 mei 2018

Giants H1 Caribe H1 11 – 19 1345
Hilversum Hurricanes H1 Almere ’90 H1 2 – 13 1381
Bedrocks H1 Quick Amersfoort H2 8 – 23 1363
Red Caps H1 HCAW H4 19 – 7 1417
Zuidvogels H1 Robur ’58 H1 10 – 7 1408

Zondag 29 april 2018

Almere ’90 H1 Giants H1 14 – 3 1425

Zondag 22 april 2018

Almere ’90 H1 Zuidvogels H1 6 – 4 1426
Hilversum Hurricanes H1 HCAW H4 7 – 5 1385
Quick Amersfoort H2 Giants H1 11 – 1 1390
Robur ’58 H1 Bedrocks H1 11 – 1 1399
Caribe H1 Red Caps H1 4 – 2 1354

Zondag 15 april 2018

Giants H1 Robur ’58 H1 0 – 17 1344
Almere ’90 H1 Bedrocks H1 15 – 2 1429
Zuidvogels H1 HCAW H4 4 – 6 1407
Red Caps H1 Hilversum Hurricanes H1 11 – 2 1416
Caribe H1 Quick Amersfoort H2 7 – 8 1353

Zondag 08 april 2018

Hilversum Hurricanes H1 Zuidvogels H1 3 – 4 1380
Quick Amersfoort H2 Red Caps H1 4 – 3 1389
Caribe H1 Robur ’58 H1 9 – 6 1358

Vrijdag 06 april 2018

HCAW H4 Bedrocks H1 23 – 3 1371

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Arnhem Rhinos DS115130202615446
2Eagles DS116130302616868
3Radboud Rangers DS116601001296117
4Giants / High Tech Hitters DS11541100977128
5Blue Hawks Zwolle DS11541100966141
6WSB DS1154292890151

Uitslagen

Zondag 16 september 2018

Giants / High Tech Hitters DS1 Arnhem Rhinos DS1 7 – 1 25239
Radboud Rangers DS1 Blue Hawks DS1 8 – 11 23716

Vrijdag 14 september 2018

Eagles DS1 WSB DS1 13 – 0 25751

Zondag 09 september 2018

Arnhem Rhinos DS1 Blue Hawks DS1 9 – 5 26390
Giants / High Tech Hitters DS1 Eagles DS1 6 – 8 25576

Woensdag 05 september 2018

Radboud Rangers DS1 WSB DS1 13 – 3 27612

Zondag 02 september 2018

Eagles DS1 Radboud Rangers DS1 10 – 2 26010

Vrijdag 31 augustus 2018

WSB DS1 Arnhem Rhinos DS1 1 – 13 23610

Woensdag 29 augustus 2018

WSB DS1 Blue Hawks DS1 3 – 3 23755

Zondag 26 augustus 2018

Arnhem Rhinos DS1 Eagles DS1 8 – 3 26864
Radboud Rangers DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 1 – 3 25533

Zondag 15 juli 2018

Giants / High Tech Hitters DS1 WSB DS1 13 – 13 24685
Eagles DS1 Blue Hawks DS1 13 – 4 26760

Zondag 08 juli 2018

Arnhem Rhinos DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 12 – 1 25616

Vrijdag 06 juli 2018

WSB DS1 Eagles DS1 1 – 9 23826

Zondag 01 juli 2018

Blue Hawks DS1 Arnhem Rhinos DS1 5 – 14 27852
Eagles DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 14 – 3 26577

Vrijdag 29 juni 2018

WSB DS1 Radboud Rangers DS1 8 – 6 26623

Zondag 24 juni 2018

Blue Hawks DS1 Radboud Rangers DS1 1 – 4 27214

Donderdag 21 juni 2018

WSB DS1 Arnhem Rhinos DS1 1 – 15 27471

Zondag 17 juni 2018

Arnhem Rhinos DS1 WSB DS1 GESTAAKT 24216
Eagles DS1 Radboud Rangers DS1 5 – 6 24383
Giants / High Tech Hitters DS1 Blue Hawks DS1 8 – 2 25052

Zondag 10 juni 2018

Eagles DS1 Arnhem Rhinos DS1 9 – 2 23857
Radboud Rangers DS1 Blue Hawks DS1 5 – 7 23727

Woensdag 06 juni 2018

WSB DS1 Blue Hawks DS1 11 – 3 25832

Zondag 03 juni 2018

Arnhem Rhinos DS1 Radboud Rangers DS1 6 – 2 25121
Blue Hawks DS1 Eagles DS1 5 – 13 26445

Vrijdag 01 juni 2018

WSB DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 9 – 8 26791

Zondag 27 mei 2018

Giants / High Tech Hitters DS1 Arnhem Rhinos DS1 2 – 15 25481

Vrijdag 25 mei 2018

Eagles DS1 WSB DS1 11 – 3 25018

Woensdag 23 mei 2018

Radboud Rangers DS1 Arnhem Rhinos DS1 2 – 10 27532

Vrijdag 18 mei 2018

WSB DS1 Eagles DS1 8 – 17 25610

Woensdag 16 mei 2018

Blue Hawks DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 3 – 2 25350

Zondag 13 mei 2018

Arnhem Rhinos DS1 Blue Hawks DS1 12 – 0 25157
Giants / High Tech Hitters DS1 Eagles DS1 4 – 6 26551

Woensdag 09 mei 2018

Radboud Rangers DS1 WSB DS1 8 – 2 27399

Zondag 06 mei 2018

Radboud Rangers DS1 Eagles DS1 7 – 18 24987

Zondag 22 april 2018

Arnhem Rhinos DS1 Eagles DS1 9 – 4 23593
Radboud Rangers DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 3 – 2 27451
Giants / High Tech Hitters DS1 Radboud Rangers DS1 4 – 17 26189

Woensdag 18 april 2018

Blue Hawks DS1 WSB DS1 6 – 15 23478

Zondag 15 april 2018

Eagles DS1 Blue Hawks DS1 15 – 0 24115
Giants / High Tech Hitters DS1 WSB DS1 13 – 12 25893
Radboud Rangers DS1 Arnhem Rhinos DS1 3 – 16 27195

Zondag 08 april 2018

Arnhem Rhinos DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 12 – 1 24294
Blue Hawks DS1 Radboud Rangers DS1 11 – 9 24477

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1HCAW JH188000169420
2Twins JH1870101414048
3ROEF! JH186020129246
4Tex Town Tigers JH18404087897
5Hoofddorp Pioniers JH18314076962
6Cardinals JH18305067094
7Almere ’90 JH18215055063
8Arnhem Rhinos JH182060452116
9Giants JH180080029128

Uitslagen

Zaterdag 30 juni 2018

Almere ’90 JH1 Cardinals JH1 1 – 13 19642

Zaterdag 23 juni 2018

Twins JH1 Almere ’90 JH1 10 – 6 18084
Hoofddorp Pioniers JH1 Giants JH1 14 – 4 22830

Zondag 17 juni 2018

Almere ’90 JH1 Arnhem Rhinos JH1 11 – 10 22753

Zaterdag 16 juni 2018

Cardinals JH1 ROEF! JH1 10 – 17 18143
Tex Town Tigers JH1 Hoofddorp Pioniers JH1 12 – 11 19803
Giants JH1 Twins JH1 5 – 23 17188

Zaterdag 09 juni 2018

HCAW JH1 Almere ’90 JH1 7 – 5 21793
Twins JH1 ROEF! JH1 8 – 5 21579
Giants JH1 Arnhem Rhinos JH1 4 – 11 18679
Cardinals JH1 Tex Town Tigers JH1 9 – 18 19453

Zaterdag 02 juni 2018

Arnhem Rhinos JH1 HCAW JH1 3 – 12 19400
Tex Town Tigers JH1 Twins JH1 6 – 32 19310

Zondag 27 mei 2018

Arnhem Rhinos JH1 Cardinals JH1 8 – 16 21861

Zaterdag 26 mei 2018

HCAW JH1 Hoofddorp Pioniers JH1 11 – 1 21274
Twins JH1 Arnhem Rhinos JH1 28 – 0 18229
ROEF! JH1 Giants JH1 23 – 4 22449
Tex Town Tigers JH1 Almere ’90 JH1 5 – 3 18784

Zaterdag 12 mei 2018

Arnhem Rhinos JH1 Tex Town Tigers JH1 16 – 11 19418
ROEF! JH1 HCAW JH1 0 – 12 20989

Donderdag 10 mei 2018

Hoofddorp Pioniers JH1 Cardinals JH1 19 – 9 17296

Zondag 06 mei 2018

Hoofddorp Pioniers JH1 Almere ’90 JH1 7 – 7 18525

Zaterdag 05 mei 2018

ROEF! JH1 Tex Town Tigers JH1 8 – 6 18325
Giants JH1 HCAW JH1 3 – 20 19435

Zaterdag 28 april 2018

Almere ’90 JH1 Giants JH1 13 – 5 23262

Zondag 22 april 2018

Almere ’90 JH1 ROEF! JH1 4 – 6 22997

Zaterdag 21 april 2018

Arnhem Rhinos JH1 Hoofddorp Pioniers JH1 2 – 8 22010
HCAW JH1 Twins JH1 12 – 4 18478
Cardinals JH1 Giants JH1 6 – 0 17832

Zaterdag 14 april 2018

Twins JH1 Hoofddorp Pioniers JH1 10 – 9 18006
ROEF! JH1 Arnhem Rhinos JH1 26 – 2 21894
Giants JH1 Tex Town Tigers JH1 4 – 18 23305
HCAW JH1 Cardinals JH1 6 – 2 17764

Zondag 08 april 2018

Hoofddorp Pioniers JH1 ROEF! JH1 0 – 7 18770

Zaterdag 07 april 2018

Tex Town Tigers JH1 HCAW JH1 2 – 14 17380
Cardinals JH1 Twins JH1 5 – 25 20080

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Red Caps JH116150103020192
2Domstad Dodgers JH114110302216969
3HCAW JH215110402220082
4Almere ’90 JH215906018147106
5UVV JH115609210142169
6Amsterdam Pirates JH315401108107198
7HCAW JH315311107112200
8Giants JH21531110781178
9Robur ’58 JH114401026109174

Uitslagen

Zondag 16 september 2018

HCAW JH2 Robur ’58 JH1 15 – 3 20768
UVV JH1 Amsterdam Pirates JH3 6 – 4 21608

Zaterdag 15 september 2018

HCAW JH3 Amsterdam Pirates JH3 17 – 4 22960
Almere ’90 JH2 Giants JH2 12 – 2 22244
Domstad Dodgers JH1 Red Caps JH1 7 – 8 19272

Woensdag 12 september 2018

HCAW JH2 Domstad Dodgers JH1 1 – 9 22483

Zondag 09 september 2018

Amsterdam Pirates JH3 Red Caps JH1 5 – 20 22814

Zaterdag 08 september 2018

UVV JH1 Almere ’90 JH2 4 – 19 19494
Amsterdam Pirates JH3 Giants JH2 6 – 5 19904

Zondag 02 september 2018

HCAW JH3 UVV JH1 7 – 17 18650
HCAW JH2 Giants JH2 17 – 4 19369

Zaterdag 01 september 2018

Domstad Dodgers JH1 Almere ’90 JH2 12 – 2 18743

Zondag 26 augustus 2018

HCAW JH2 Almere ’90 JH2 18 – 2 18409
Red Caps JH1 HCAW JH3 20 – 2 17800

Zaterdag 25 augustus 2018

UVV JH1 Robur ’58 JH1 NIET OPKOMEN 22120

Zaterdag 14 juli 2018

Giants JH2 UVV JH1 2 – 10 19407
Domstad Dodgers JH1 HCAW JH2 9 – 10 22676
Robur ’58 JH1 Red Caps JH1 6 – 13 20560

Zondag 08 juli 2018

HCAW JH3 Domstad Dodgers JH1 7 – 8 20889

Zaterdag 07 juli 2018

Amsterdam Pirates JH3 Robur ’58 JH1 13 – 16 20295
Red Caps JH1 Giants JH2 5 – 4 18148

Zondag 01 juli 2018

HCAW JH2 UVV JH1 15 – 3 17939

Zaterdag 30 juni 2018

Almere ’90 JH2 Red Caps JH1 7 – 11 18788
Robur ’58 JH1 HCAW JH3 11 – 2 22394

Woensdag 27 juni 2018

HCAW JH2 Amsterdam Pirates JH3 22 – 5 22864

Zondag 24 juni 2018

Red Caps JH1 HCAW JH2 5 – 3 21665
HCAW JH3 Giants JH2 12 – 7 21219

Zaterdag 23 juni 2018

Amsterdam Pirates JH3 Almere ’90 JH2 6 – 19 18550
Robur ’58 JH1 Domstad Dodgers JH1 7 – 14 17486

Woensdag 20 juni 2018

Red Caps JH1 UVV JH1 16 – 8 17827

Zondag 17 juni 2018

HCAW JH3 Almere ’90 JH2 2 – 13 18151

Zaterdag 16 juni 2018

Giants JH2 Robur ’58 JH1 13 – 11 23216
Domstad Dodgers JH1 UVV JH1 11 – 3 20741

Zondag 10 juni 2018

HCAW JH2 HCAW JH3 14 – 6 19030
UVV JH1 Red Caps JH1 9 – 17 19672

Zaterdag 09 juni 2018

Domstad Dodgers JH1 Giants JH2 17 – 5 18424
Robur ’58 JH1 Almere ’90 JH2 3 – 16 18442

Zondag 03 juni 2018

Red Caps JH1 Domstad Dodgers JH1 8 – 13 21759

Zaterdag 02 juni 2018

Giants JH2 Almere ’90 JH2 0 – 18 22613
Robur ’58 JH1 HCAW JH2 2 – 20 20336
Amsterdam Pirates JH3 UVV JH1 6 – 17 18716

Zondag 27 mei 2018

Red Caps JH1 Amsterdam Pirates JH3 15 – 5 17543

Zaterdag 26 mei 2018

Almere ’90 JH2 Domstad Dodgers JH1 5 – 4 20326
Giants JH2 HCAW JH2 0 – 12 20201
UVV JH1 HCAW JH3 14 – 13 23137

Zaterdag 19 mei 2018

Domstad Dodgers JH1 Robur ’58 JH1 13 – 2 29097
UVV JH1 Giants JH2 9 – 10 22170

Zondag 13 mei 2018

HCAW JH3 Red Caps JH1 6 – 15 17968

Zaterdag 12 mei 2018

Almere ’90 JH2 HCAW JH2 9 – 8 21892
Domstad Dodgers JH1 Amsterdam Pirates JH3 7 – 2 19518
Robur ’58 JH1 UVV JH1 11 – 10 19040

Donderdag 10 mei 2018

Almere ’90 JH2 HCAW JH3 10 – 11 18125

Zondag 06 mei 2018

Red Caps JH1 Robur ’58 JH1 14 – 5 20112

Zaterdag 05 mei 2018

Amsterdam Pirates JH3 HCAW JH3 13 – 8 17644

Zaterdag 28 april 2018

Almere ’90 JH2 UVV JH1 3 – 17 19515
Giants JH2 Red Caps JH1 2 – 17 22347
Domstad Dodgers JH1 HCAW JH3 28 – 2 21413
Robur ’58 JH1 Amsterdam Pirates JH3 11 – 15 20333

Zondag 22 april 2018

HCAW JH3 Robur ’58 JH1 6 – 15 22982
Red Caps JH1 Almere ’90 JH2 6 – 4 21548
UVV JH1 HCAW JH2 8 – 18 18742

Zaterdag 21 april 2018

Giants JH2 Amsterdam Pirates JH3 6 – 15 18634

Zondag 15 april 2018

HCAW JH2 Red Caps JH1 6 – 11 21199

Zaterdag 14 april 2018

Almere ’90 JH2 Amsterdam Pirates JH3 8 – 2 21613
Giants JH2 HCAW JH3 11 – 11 20169
Domstad Dodgers JH1 Robur ’58 JH1 GESTAAKT 21000

Zaterdag 07 april 2018

Amsterdam Pirates JH3 HCAW JH2 6 – 21 22177
Robur ’58 JH1 Giants JH2 6 – 10 19814
UVV JH1 Domstad Dodgers JH1 7 – 17 19726

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Robur ’58-WSB AH115140102813940
2Houten Dragons AH115110402217973
3Tex Town Tigers AH21490501811893
4UVV AH31380501612471
5Giants AH11440100886143
6Animals AH11540112663175
7HCAW AH31400140067181

Uitslagen

Zondag 16 september 2018

Houten Dragons AH1 Animals AH1 12 – 5 31900
UVV AH3 Giants AH1 10 – 3 19715

Zaterdag 15 september 2018

Animals AH1 Giants AH1 2 – 16 21269
Robur ’58-WSB AH1 Tex Town Tigers AH2 12 – 0 18653
Houten Dragons AH1 HCAW AH3 14 – 7 19660

Zaterdag 08 september 2018

Robur ’58-WSB AH1 HCAW AH3 12 – 2 20074
UVV AH3 Animals AH1 7 – 9 17202
Houten Dragons AH1 Giants AH1 25 – 1 22123

Zondag 02 september 2018

Giants AH1 Houten Dragons AH1 6 – 10 22498
UVV AH3 Robur ’58-WSB AH1 0 – 1 18538

Zaterdag 01 september 2018

Tex Town Tigers AH2 Animals AH1 12 – 2 20746

Zaterdag 25 augustus 2018

Houten Dragons AH1 Animals AH1 GESTAAKT 20374

Zaterdag 14 juli 2018

Tex Town Tigers AH2 HCAW AH3 6 – 4 21623
Robur ’58-WSB AH1 Giants AH1 20 – 2 23249

Zondag 08 juli 2018

Giants AH1 Tex Town Tigers AH2 4 – 17 19278

Zaterdag 07 juli 2018

HCAW AH3 UVV AH3 6 – 8 22382
Houten Dragons AH1 Robur ’58-WSB AH1 4 – 7 20705

Zaterdag 30 juni 2018

Animals AH1 HCAW AH3 16 – 12 21946
Tex Town Tigers AH2 Houten Dragons AH1 8 – 3 21496
Houten Dragons AH1 Tex Town Tigers AH2 7 – 6 20032

Zondag 24 juni 2018

Giants AH1 HCAW AH3 6 – 4 21142

Zaterdag 23 juni 2018

UVV AH3 Houten Dragons AH1 12 – 7 20009
Robur ’58-WSB AH1 Animals AH1 4 – 0 21906

Zondag 17 juni 2018

Giants AH1 Animals AH1 9 – 1 17189

Zaterdag 16 juni 2018

Tex Town Tigers AH2 Robur ’58-WSB AH1 0 – 10 22459
HCAW AH3 Houten Dragons AH1 2 – 22 21708

Zaterdag 09 juni 2018

Tex Town Tigers AH2 Animals AH1 22 – 1 21873
Robur ’58-WSB AH1 UVV AH3 5 – 3 17252

Zondag 03 juni 2018

UVV AH3 Tex Town Tigers AH2 12 – 1 22475

Zaterdag 02 juni 2018

Animals AH1 Houten Dragons AH1 1 – 12 18623
HCAW AH3 Robur ’58-WSB AH1 7 – 9 22813

Zondag 27 mei 2018

Giants AH1 Robur ’58-WSB AH1 6 – 18 19837

Zaterdag 26 mei 2018

Animals AH1 UVV AH3 2 – 12 19247
HCAW AH3 Tex Town Tigers AH2 3 – 12 22243

Donderdag 17 mei 2018

Houten Dragons AH1 UVV AH3 9 – 5 18152

Dinsdag 15 mei 2018

Tex Town Tigers AH2 Giants AH1 5 – 4 20276

Zondag 13 mei 2018

UVV AH3 HCAW AH3 14 – 2 18569

Zaterdag 12 mei 2018

Robur ’58-WSB AH1 Houten Dragons AH1 4 – 3 18051

Zondag 06 mei 2018

Giants AH1 UVV AH3 9 – 13 22827

Zaterdag 05 mei 2018

HCAW AH3 Animals AH1 8 – 12 20789

Zaterdag 28 april 2018

Animals AH1 Robur ’58-WSB AH1 2 – 10 18512
HCAW AH3 Giants AH1 4 – 12 18180

Zaterdag 21 april 2018

Animals AH1 Giants AH1 5 – 3 22491
Houten Dragons AH1 HCAW AH3 22 – 0 17845
Robur ’58-WSB AH1 Tex Town Tigers AH2 3 – 4 22734

Zondag 15 april 2018

Giants AH1 Houten Dragons AH1 5 – 9 20508
UVV AH3 Robur ’58-WSB AH1 1 – 8 23304

Zaterdag 14 april 2018

Animals AH1 Tex Town Tigers AH2 1 – 16 19914

Zaterdag 07 april 2018

Tex Town Tigers AH2 UVV AH3 9 – 27 17960
Robur ’58-WSB AH1 HCAW AH3 16 – 6 20380
Houten Dragons AH1 Animals AH1 20 – 4 19007

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Giants PH112111002317837
2Robur ’58-WSB PH112525012104125
3Blue Hawks Zwolle PH112516011107118
4Tex Town Tigers PH21210110275184

Uitslagen

Zaterdag 14 juli 2018

Blue Hawks PH1 Giants PH1 2 – 9 19783
Tex Town Tigers PH2 Robur ’58-WSB PH1 12 – 11 19098

Zaterdag 07 juli 2018

Blue Hawks PH1 Tex Town Tigers PH2 16 – 4 23283
Giants PH1 Robur ’58-WSB PH1 20 – 0 18235

Zaterdag 30 juni 2018

Robur ’58-WSB PH1 Blue Hawks PH1 9 – 9 23225
Tex Town Tigers PH2 Giants PH1 11 – 18 17998

Zaterdag 23 juni 2018

Blue Hawks PH1 Tex Town Tigers PH2 15 – 11 17658

Zaterdag 16 juni 2018

Giants PH1 Blue Hawks PH1 12 – 1 19650
Robur ’58-WSB PH1 Tex Town Tigers PH2 10 – 8 20764

Zaterdag 09 juni 2018

Robur ’58-WSB PH1 Giants PH1 6 – 6 19902
Tex Town Tigers PH2 Blue Hawks PH1 9 – 15 22931

Maandag 04 juni 2018

Giants PH1 Tex Town Tigers PH2 16 – 3 22327

Zaterdag 02 juni 2018

Blue Hawks PH1 Robur ’58-WSB PH1 9 – 6 21733

Zaterdag 26 mei 2018

Blue Hawks PH1 Giants PH1 8 – 15 18865
Tex Town Tigers PH2 Robur ’58-WSB PH1 2 – 16 21359

Woensdag 16 mei 2018

Robur ’58-WSB PH1 Blue Hawks PH1 8 – 7 19354

Maandag 14 mei 2018

Tex Town Tigers PH2 Giants PH1 0 – 19 20550

Zaterdag 12 mei 2018

Giants PH1 Robur ’58-WSB PH1 19 – 2 17407

Zaterdag 21 april 2018

Giants PH1 Blue Hawks PH1 14 – 0 20268
Robur ’58-WSB PH1 Tex Town Tigers PH2 17 – 9 19091

Zaterdag 14 april 2018

Robur ’58-WSB PH1 Giants PH1 2 – 12 22428
Tex Town Tigers PH2 Blue Hawks PH1 4 – 13 20423

Zaterdag 07 april 2018

Blue Hawks PH1 Robur ’58-WSB PH1 12 – 17 21954
Giants PH1 Tex Town Tigers PH2 18 – 2 21378

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1CUBS BM170700700
2Giants BM170700700
3Robur’58-WSB BR170700700
4Tex Town Tigers BR140400400
5Tex Town Tigers BM130300300

Uitslagen

Zaterdag 07 juli 2018

Giants BM1 Tex Town Tigers BM1 0 – 0 16332
Robur’58-WSB BR1 CUBS BM1 0 – 0 16070

Zaterdag 23 juni 2018

Giants BM1 CUBS BM1 0 – 0 16069
Tex Town Tigers BM1 Robur’58-WSB BR1 0 – 0 16583

Zaterdag 09 juni 2018

CUBS BM1 Tex Town Tigers BR1 0 – 0 16598
Robur’58-WSB BR1 Giants BM1 0 – 0 16541

Zaterdag 26 mei 2018

Robur’58-WSB BR1 Tex Town Tigers BR1 0 – 0 16599
CUBS BM1 Giants BM1 0 – 0 16544

Zaterdag 12 mei 2018

Giants BM1 Tex Town Tigers BR1 0 – 0 16600
CUBS BM1 Robur’58-WSB BR1 0 – 0 16584

Zaterdag 28 april 2018

Tex Town Tigers BR1 CUBS BM1 0 – 0 16072
Giants BM1 Robur’58-WSB BR1 0 – 0 16582

Zaterdag 14 april 2018

CUBS BM1 Tex Town Tigers BM1 0 – 0 16334
Robur’58-WSB BR1 Giants BM1 0 – 0 16545

Sluit Menu

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten