uitslagen en standen

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1HCAW H4220004297
2Quick Amersfoort H22200041210
3Almere ’90 H1110002152
4Caribe H12101021614
5Robur ’58 H1210102239
6Red Caps H1210102146
7Zuidvogels H121010289
8Giants H1100100017
9Hilversum Hurricanes H1200200515
10Bedrocks H1200200538

Uitslagen

Zondag 15 april 2018

Giants H1 Robur ’58 H1 0 – 17 1344
Almere ’90 H1 Bedrocks H1 15 – 2 1429
Zuidvogels H1 HCAW H4 4 – 6 1407
Red Caps H1 Hilversum Hurricanes H1 11 – 2 1416
Caribe H1 Quick Amersfoort H2 7 – 8 1353

Zondag 08 april 2018

Hilversum Hurricanes H1 Zuidvogels H1 3 – 4 1380
Quick Amersfoort H2 Red Caps H1 4 – 3 1389
Caribe H1 Robur ’58 H1 9 – 6 1358

Vrijdag 06 april 2018

HCAW H4 Bedrocks H1 23 – 3 1371

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Arnhem Rhinos DS1220004284
2Eagles DS1110002150
3Giants / High Tech Hitters DS12101021424
4WSB DS12101022719
5Blue Hawks Zwolle DS13102021739
6Radboud Rangers DS12002001227

Uitslagen

Woensdag 18 april 2018

Blue Hawks DS1 WSB DS1 6 – 15 23478

Zondag 15 april 2018

Eagles DS1 Blue Hawks DS1 15 – 0 24115
Giants / High Tech Hitters DS1 WSB DS1 13 – 12 25893
Radboud Rangers DS1 Arnhem Rhinos DS1 3 – 16 27195

Zondag 08 april 2018

Arnhem Rhinos DS1 Giants / High Tech Hitters DS1 12 – 1 24294
Blue Hawks DS1 Radboud Rangers DS1 11 – 9 24477

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1ROEF! JH1220004332
2Twins JH12200043514
3HCAW JH1220004204
4Tex Town Tigers JH12101022018
5Almere ’90 JH100000000
6Giants JH1100100418
7Arnhem Rhinos JH1100100226
8Hoofddorp Pioniers JH1200200917
9Cardinals JH1200200731

Uitslagen

Zaterdag 14 april 2018

Twins JH1 Hoofddorp Pioniers JH1 10 – 9 18006
ROEF! JH1 Arnhem Rhinos JH1 26 – 2 21894
Giants JH1 Tex Town Tigers JH1 4 – 18 23305
HCAW JH1 Cardinals JH1 6 – 2 17764

Zondag 08 april 2018

Hoofddorp Pioniers JH1 ROEF! JH1 0 – 7 18770

Zaterdag 07 april 2018

Tex Town Tigers JH1 HCAW JH1 2 – 14 17380
Cardinals JH1 Twins JH1 5 – 25 20080

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Giants JH22110032117
2Domstad Dodgers JH1110002177
3Almere ’90 JH211000282
4Red Caps JH1110002116
5HCAW JH22101022717
6HCAW JH31010011111
7UVV JH1100100717
8Amsterdam Pirates JH3200200829
9Robur ’58 JH110012-2610

Uitslagen

Zondag 15 april 2018

HCAW JH2 Red Caps JH1 6 – 11 21199

Zaterdag 14 april 2018

Almere ’90 JH2 Amsterdam Pirates JH3 8 – 2 21613
Giants JH2 HCAW JH3 11 – 11 20169
Domstad Dodgers JH1 Robur ’58 JH1 BNO 21000

Zaterdag 07 april 2018

Amsterdam Pirates JH3 HCAW JH2 6 – 21 22177
Robur ’58 JH1 Giants JH2 6 – 10 19814
UVV JH1 Domstad Dodgers JH1 7 – 17 19726

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Houten Dragons AH1220004299
2Robur ’58-WSB AH1220004247
3UVV AH32101022817
4Tex Town Tigers AH22101022528
5Giants AH110010059
6HCAW AH3100100616
7Animals AH1200200536

Uitslagen

Zondag 15 april 2018

Giants AH1 Houten Dragons AH1 5 – 9 20508
UVV AH3 Robur ’58-WSB AH1 1 – 8 23304

Zaterdag 14 april 2018

Animals AH1 Tex Town Tigers AH2 1 – 16 19914

Zaterdag 07 april 2018

Tex Town Tigers AH2 UVV AH3 9 – 27 17960
Robur ’58-WSB AH1 HCAW AH3 16 – 6 20380
Houten Dragons AH1 Animals AH1 20 – 4 19007

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Giants PH1220004304
2Robur ’58-WSB PH12101021924
3Blue Hawks Zwolle PH12101022521
4Tex Town Tigers PH2200200631

Uitslagen

Zaterdag 14 april 2018

Robur ’58-WSB PH1 Giants PH1 2 – 12 22428
Tex Town Tigers PH2 Blue Hawks PH1 4 – 13 20423

Zaterdag 07 april 2018

Blue Hawks PH1 Robur ’58-WSB PH1 12 – 17 21954
Giants PH1 Tex Town Tigers PH2 18 – 2 21378

Standen

#TeamGWWGVMINPntRVRT
1CUBS BM110100100
2Giants BM110100100
3Robur’58-WSB BR110100100
4Tex Town Tigers BM110100100
5Tex Town Tigers BR100000000

Uitslagen

Zaterdag 14 april 2018

CUBS BM1 Tex Town Tigers BM1 0 – 0 16334
Robur’58-WSB BR1 Giants BM1 0 – 0 16545

Sluit Menu

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten